תנאי שמוש
 

 שחקנים - actors

אתר השחקנים והשחקניות

ליהוק למשחק בטלויזיה בקולנוע ובתאטרון

   

הסכם שימוש

 השימוש באתר האינטרנט (להלן- האתר) www.actors.co.il מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים להלן. על ידי כניסתך לאתר הינך מביע הסכמתך לתנאים אלו:

(הסכם השימוש נוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים)

1.         המידע נועד לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בו כל שימוש נוסף, מסחרי או אחר.

אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להדפיס את המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי

 

2.        מטרת האתר לספק למשתמש ידע כללי ואין במידע או בכל חלק ממנו משום הבעת דעה ו/או המלצה כלשהי לגבי סוג ההשקעה או טיבה.

 

3.         אין לראות במידע או בכל חלק ממנו משום המלצה או עצה לנהוג בדרך זו או אחרת בכל הקשור לקבלת החלטות בתחום ההשקעות, בתחום המיסוי או בתחום המשפטי.

 

4.         המשתמש מצהיר כי ידוע לו כי האתר ובעליו אינם אחראים לליקוי, טעות או שגיאה או אי דיוק במידע (להלן ביחד – "ליקוי") וכי היא אינה מתחייבת כי המידע יהיה מעודכן תמיד.  

 המשתמש פוטר בזה את האתר ובעליו מכל אחריות בשל ליקוי ומכל אחריות בשל נזק שיגרם לו כתוצאה מהשימוש באתר ו/או שימוש במידע.

 

5.       הקישורים (Links) לאתרים אחרים מתוך אתר זה נועדו לשם הנוחות בלבד. אין אנו אחראים לתוכנם של האתרים הללו. הכניסה לאתרים אלו והשימוש במידע המופיע בהם הינו באחריות המשתמש בלבד.

 

6.       הפרסומות באתר אינן בבחינת המלצה ולבעלי האתר אין שום זכות או אחריות לגבי הנאמר בהן, הקשר בין המשתמש / גולש למפרסם או נותן השרות הוא על אחריותם בלבד.

 

 

 

 

המידע באתר זה הינו כללי בלבד ומטרתו להוסיף לקורא ידי בתחום , אין בידע משום מתן יעוץ , הכותב אינו יועץ ואין לאתר או לבעליו כל אחריות  לביצוע מי מן הדברים הכתובים בו.
 

צ'רטרס טיסות שכר מוזלות טיסה לחו"ל דילים      בית המקדש , הכותל המערבי , כותל , הר הבית      שחקנים משחק תאטרון קולנוע טלויזיה בתי ספר למשחק