שחקנים משחק תאטרון קולנוע טלויזיה בתי ספר
 

 שחקנים - actors

אתר השחקנים והשחקניות

ליהוק למשחק בטלויזיה בקולנוע ובתאטרון

בתי ספר למשחק להפקה לטלויזיה לתאטרון

   

   

לימודי משחק - בית ספר למשחק טלויזיה תאטרון ודוגמנות

רוב השחקנים המפורסמים והידועים עברו אי שם בקריירה שלהם באיזושהי תחנת לימודים כלשהי

 

 

לימודי משחק - בית ספר למשחק

בעקבות התפתחות התקשורת והמדיה, לימודי המשחק הפכו להיות תחום לימודים מבוקש.
באמצעות שיטות לימוד שונות הכוללות שיטות קלאסיות ידועות, או לחילופין שיטות ייחודיות שהינם פרי פיתוחם של אנשי תיאטרון. סטודנט למשחק , משתתף בהפקות שונות במהלך לימודיו על מנת לקבל ניסיון ומיומנויות במשחק. ההכשרה המעשית הינה חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימוד.


אמנות המשחק נמצאת ונדרש בכל מקום ובכל תחומי החיים - ניהול, מסחר ועוד. השחקן בתיאטרון נמצא בליבה של חוויה מרתקת, מצחיקה או מרגשת.

 

לימודי טלויזיה - בית ספר למקצועות הטלויזיה

לימודי תקשורת ולימוד מקצוע הפקת טלויזיה כולל מסלול שמציע הכשרה מעשית בשילוב קורסים וסדנאות בתחומים רלוונטיים לענף, בהם תחקירנות, מקצועות ההפקה, פיתוח פורמטים, תסריטאות רצף, עריכת תוכן נושאים אקטואליים, פיתוח מיומנויות לחשיבה יצירתית בצד לימוד מעמיק של טכנולוגיות ועוד.
בנוסף, יש בתי ספר לתסריטאים ולעיתונאים, תחקירנים, מפיקים, עוזרי הפקה, כותבים ועורכים

גופי תקשורת מעדיפים עובדים בעלי ניסיון בתחום
לתלמידים יש הזדמנות להכשרה מעשית בהפקות
הקורסים שבתכניות הלימוד מתבצעים בסדנאות ובשיעורים פרונטליים על־ידי מיטב היוצרים והמומחים בתחומים השונים.
תקשורת חזותית ועיצוב , אנימציה
טלוויזיה וקולנוע (צילום, עריכה, בימוי, תסריטאות, תחקירנות, הפקה)
פרסום וכתיבה , קורסי העשרה-צילום דיגיטלי (סטילס ווידאו) , קורסים טכנולוגיים

כבר מזמן שקספיר אמר- "כל העולם במה ואנו שחקנים"

בבואכם לפתוח בקריירת משחק, תעמדו בפני הדילמה הקשה של בחירת בית הספר.

אכן החלטה לא קלה, התשובה נמצאת ברצונות והמאווים שלכם ולכן רק אתם תדעו לתת את התשובה.


משך הלימודים נע בין 3 ל - 4 שנים ויש להתחשב מבחינה כלכלית תקציבית. רובכם נמצאים בתחילת הקריירה המקצועית שלכם , אולי אפילו אחרי צבא וקרוב לודאי שאין ברשותכם תקציב ויש לקחת בחשבון שבתקופת הלימודים קשה לעבוד בערבים שכן , החזרות, האימונים והלימודים גוזלים את מירב היום והאנרגיה שלכם.
תזדקקו לסכום כסף ראשוני שישמש אתכם בתחילת הלימודים, בעיקר מי שיגור לבדו.
האופציה הזולה היא לקחת קורס קצר וזול יחסית שייתן לכם מושג אם אתם בכיוון הנכון או שמא מדובר בגחמה זמנית וחולפת. אם אכן תרגישו שזאת הייתה רק נגיעה על קצה המזלג ואתם משתוקקים ללמוד עוד, קרוב לודאי שתירשמו ללימודים של: לימודי משחק ארוכי טווח.

במשך הלימוד שמים דגש לפיתוח הכלים האישיים הדרושים לשחקן מקצועי, באמצעות השתתפות בסדנאות תיאורטיות ומעשיות עם מגוון רחב של מורים למשחק, לתנועה, למחול, למסכות, לפיתוח קול, לשירה, להגייה ולדיבור במה.

 

לימודי ריקוד

ריקוד "מָחוֹל", סגנונות שונים אותם ניתן ללמוד בבתי הספר לריקוד הפזורים ברחבי הארץ.
כדי להגיע להישגים גבוהים בתחום המָחוֹל, דרושים בעיקר רצינות וְהַתְמָדָה, אם אתם שואפים להיות רקדנים מקצועים, חייבים להתחיל בַּבָּלֶט הַקְּלָאסִי מפני שזהו הבסיס לכל תחומי המָחוֹל האחרים. תרגול רציני והתמדה יְשַׁפְּרוּ אֶת הַטֶּכְנִיקָה של הרקדן, כלומר את הרמה שבה מבצעים את התרגילים. לרקדן בעל טכניקה טובה יהיה הרבה יותר קל להצטיין בתחומי המָחוֹל האחרים. בכדי להיות רקדן מקצועי צריך להתאמן לפחות שלוש פעמים בשבוע למשך שנים רבות.
 

לימודי דוגמנות

לימודי דוגמנות נמשכים מספר שבועות , מה לומדים בקורסי דוגמנות -
סקירה על עולם הדוגמנות , משחק , עבודה על טקסטים שיווקים, חיזוק הביטחון העצמי, הליכה על מסלול , התנהגות מקצועית, עיצוב שיער, התאמה אישית , בריאות ותזונה ושימור הגוף, סטיילינג, איפור, עמידה מול מצלמה, שפת גוף, עבודה בסטודיו

עולם המשחק כולל בתוכו שיטות שונות וגישות רבות ליישום רזי אומנות המשחק. הקסם של התיאטרון הוא תוצאה של עבודה מקצועית, טכניקות ומיומנויות שנחקרו ושוכללו במשך דורות ומופעלות ע"י השחקנים.

אם החלטתם על לימודים קצרי טווח או ארוך , רצוי מאוד לבצע תחקיר מקיף ומלא כדי לוודא שתקבלו את המורים הטובים ביותר ולא תבזבזו את כספיכם לחינם. ככל שתשאלו יותר שאלות כך תימנעו מבזבוז כספיכם וזמנכם לחינם ותקטינו את האפשרות "ליפול לידיים" של נוכלים ומתחזים כאלו או אחרים.
בדקו את כל פרטי בית הספר וקראו היטב על מה אתם חותמים, גם את השורות הקטנות .

רוב השחקנים המפורסמים והידועים עברו אי שם בקריירה שלהם באיזושהי תחנת לימודים כלשהי, וגם אם לא הם תמיד לומדים היות ששחקן נידרש תמיד לבצע תחקיר על הדמויות אותן הוא מגלם.
בדקו היטב את היכולת הכלכלית שלכם לפני שאתם נכנסים להרפתקת הלימודים, הרי לא תשמחו לנטוש את החלום בגלל מחסור במזומנים.

תנאי ההרשמה ל-לימודי משחק לתעודה: 12 שנות לימוד, ריאיון אישי, אודישן הכולל בדרך כלל מונולוג קומי, מונולוג דרמטי, שירה ועוד.

בהצלחה!


כיצד נבחר היכן ומה ללמוד

מימון - מצאו בית ספר שתוכלו לעמוד בתשלום שכר הלימוד

מהות הקורס - האם זה קורס ראשוני בבחינת מישוש הדופק , האם למדנו כבר משחק, אך יש נושא שבו היינו רוצים להתחזק קיימים קורסים נקודתיים עם אומנים המתמחים באותם נושאים . לאנשים בלי ניסיון עדיף לקחת קורס למתחילים, בחר בסביבה שמתאימה לך ושבה תוכל להתבלט , לרכוש חברים שאיתם תוכל לשתף פעולה בעתיד

מיקום הקורס - יוסיף עניין אם מקום מרכזי שיש בו תנועה של אנשים מהתחום . כמובן שהקורס עצמו צריך להתבצע בחדר שקט, נוח, ממוזג שיהיה אפשר לעבוד בו.

משך הקורס - יש לקחת בחשבון שבתקופת הלימודים נהיה עסוקים בלימודים וכל יתר הדברים נדחקים הצידה.

כריזמה בטחון עצמי יצירת עינין - האם יש לי את זה

מורי הקורס - לבדוק מי המורים, איפה הם למדו, מה הם עשו, אם שמענו עליהם דברים טובים.

 

בהפקה אמנותית, משתתפים מגוון בעלי תפקידים של אמנים ואנשי מקצוע מוכשרים עם אמביציה שמביאה אותם לפסגת ההצלחה. ישנם בתי ספר רבים ללימודי הפקה , לימודי תאטרון , לימודי קולנוע , לימודי טלויזיה שמתמחים בנושאים שונים ושיטות לימוד שונות, לדוגמא: משחק מול מצלמה , אימפרוביזציות קריינות וכו'. ההתפתחות בתחום הקרוב ללבכם בו בא לידי ביטוי כשרון המיוחד שבכם יעזור לכם להגיע קרוב יותר להגשמת החלום. הלימודים יכולים להיות יקרים מאוד , אבל הם יהיו בבחינת הידע והניסיון שיפתח לכם את דרך המלך להצלחה . אם גם לך יש "סטאר קואליטי" יתכן שאת אתה הכוכב המפורסם הבא - שחקן , זמר , רקדן, בדרן , שיזכה לתהילת עולם ב סרטים , הצגות או פרסומות טלויזיה / מופעים על הבמה . עולם הבידור הישראלי מחכה לך .        

לעשות באינטרנט דברים שקשורים לכשרון והגשמת החלום שלכם בדרך הקלה

בקשת מידע ללימודים בתחום הטלויזיה קולנוע תיאטרון

למילוי טופס הרישום יש לרשום את כל העבר, נסיונות, כשרונות, מומחויות וכד'.
actors.co.il מאפשר לך ליצור קורות חיים ע"י הרשמה לאתר, ובכך להצטרף לאודישנים רבים ללימודי משחק ולמאגר השחקנים בפוטנציה

 מלאו פרטים בשאילתה ולחצו על כפתור "שליחה" ואנו נתקשר אליכם ונציע לכם את ההצעה הטובה ביותר

 

   סוג

אזור בארץ

עיר

   

שם

משפחה

מספר טלפון
-

גיל

 

כיצד יש ליצור איתך קשר?

הערות

 

המידע באתר זה הינו כללי בלבד ומטרתו להוסיף לקורא ידי בתחום , אין בידע משום מתן יעוץ , הכותב אינו יועץ ואין לאתר או לבעליו כל אחריות  לביצוע מי מן הדברים הכתובים בו.

צ'רטרס טיסות שכר מוזלות טיסה לחו"ל דילים      בית המקדש , הכותל המערבי , כותל , הר הבית      שחקנים משחק תאטרון קולנוע טלויזיה בתי ספר למשחק